Odżywianie Trening

Jak zbudowac idealną sylwetkę?

Budowanie mięśni i utrata tłuszczu w tym samym czasie jest celem dla większości bywalców siłowni szukających lepszej sylwetki.

Niemożliwe zadanie?

Nie do końca. Można to zrobić przy odrobinie planowania, samodyscypliny i wytrwałości. Nie jest to jednak spacerek po parku. Podobnie jak w filmach, kiedy Ethan Hunt podejmuje wyzwanie po wyzwaniu, niemożliwe zawsze kończy się możliwe.

Jak jednocześnie zyskać mięśnie i stracić tłuszcz

Ważne jest „jak”. Ponownie, będziesz potrzebował dużej ilości cierpliwości i odrobiny wiary w program, aby odnieść sukces. Carbohydrate cycling będzie twoja tajna broń. Będziesz przechodził z kilku dni o niskiej zawartości węglowodanów do dni o wyższej zawartości w ciągu tygodnia, utrzymując spożycie białek i tłuszczów w ryzach.

Niskie dni będzie początkowo spalić tłuszcz, zachowując mięśnie. Gdy dojdziesz do punktu, w którym twój metabolizm, nastrój i spalanie tłuszczu zacząć brać nosedive, będzie ponownie wprowadzić replete ilości węglowodanów z powrotem w. To wyższe spożycie trwa tylko przez dzień lub dwa – tylko tyle, aby korba uruchomić cię z powrotem do trybu spalania tłuszczu i napełniania zapasów energii mięśni.

Jazda na rowerze w ten sposób zapobiega utracie mięśni i utrzymuje silnik niszczący tkankę tłuszczową.

1. Zacznij od białka

Upewnij się, że przyjmujesz co najmniej 1 gram białka na każdy funt pożądanej masy ciała. Można to zwiększyć do 1,25 lub nawet 1,5 grama na funt, ale na razie zacznij od niższego zakresu. Świetne wybory białkowe mogą obejmować chudego kurczaka, indyka i czerwone mięso, niskotłuszczowy nabiał, taki jak grecki jogurt i twaróg, całe jaja, białko serwatkowe w proszku i ryby.

2. Wybieraj zdrowe tłuszcze

Tłuszcze nie są już fałszywie oskarżanym czarnym charakterem, są niezbędne podczas diety. Nie tylko mogą zastąpić niskie spożycie węglowodanów dla energii, ale także służą wielu funkcjom hormonalnym podczas stosowania niskokalorycznego planu żywieniowego. Zacznij od około 0,60 grama tłuszczów na funt pożądanej masy ciała. Opt dla dressingów na bazie oleju, awokado, wszystkie rodzaje orzechów, naturalne masła orzechowe, i żółtko w całych jaj.

3. Włącz te węglowodany

Oto twoja tajna broń w akcji. Na niskich dni pójdziesz z około .75 do 1 gram węglowodanów na funt pożądanej masy ciała, dla umiarkowanych do wysokich dni iść z 1,5 do 2 gramów na funt i na bardzo intensywne dni szkolenia iść z 2,5 gramów. Teraz, to nie jest zielone światło, aby mieć wysoki carb dzień kilka dni w tygodniu. Stosuj je tylko wtedy, gdy czujesz się szczególnie słaby, zdenerwowany i wyczerpany treningiem.