Miłość Związki i relacje

Kobiety z sercem i charakterem

Randka z dziewczyną o wielkim sercu, ale skomplikowanym umyśle jest nie mniejsza niż wycieczka na Adventure Island. Na każdym kroku czekają cię niespodzianki, a przez większość czasu są to niespodzianki dobrego rodzaju. Bycie z dziewczyną o wielkim sercu jest zawsze doświadczeniem do zapamiętania.

Tylko wtedy, gdy myślisz, że ją rozgryzłeś, nowa niespodzianka jest rzucona na twoją drogę, zabierając cię z powrotem. Jeśli kiedykolwiek ustawisz się na tym rollercoasterze, oto jak jazda byłaby inna.

1. Ona utrzymuje to w prostocie

Kiedy dziewczyna z wielkim sercem kocha kogoś, robi to z całym swoim sercem, nie ma nic pomiędzy. Nie ma zamieszania ani wątpliwości, jest w 100 procentach pewna swojej decyzji.

Dramaty są wprost proporcjonalne do wątpliwości, więc tutaj zaoszczędzisz dużo dramatu. Chociaż ich umysły są złożone, lubią swoje życie uproszczone.

2. Twoje wysiłki nigdy nie pozostają niezauważone

Twój mały akt miłości i współczucia, nigdy nie zawodzą, aby cię docenić. Czy to podnosząc ją na randkę, dzwoniąc, aby po prostu sprawdzić na niej, jak ona robi, lub grając z jej włosami podczas słuchania jej opowieści, ona zauważa wszystko i docenia to.

3. Będzie rzucać ci wyzwania i konfrontować cię

Dziewczyna z wielkim sercem kocha inaczej, ponieważ nie jest kimś, kto zachowałby rzeczy dla siebie i pozwoliłby, aby przekształcić twój związek toksyczny. Ona skonfrontuje cię z twoimi błędami i wskaże, gdzie idziesz źle. Ona będzie wyzwaniem dla ciebie, aby uczynić cię lepszym.

Ona chce zrobić to, co najlepsze dla obu, ale przede wszystkim będzie ona wydobyć najlepsze w tobie. Ona nie jest tym, który przytaknąłby na wszystko i śmiał się z każdego głupiego żartu. Ona jest prawdziwa i tak chce, aby związek był.

4. Ona nie jest łatwa i czasami może być naprawdę trudna

Lubią swoje życie uproszczone, ale tam w górze są naprawdę skomplikowane, cecha over-thinking tylko dodaje gwiazdę do niego. Mogą się złościć i nie są łatwe, ale to nie znaczy, że są jakimś maniakiem kontroli.

Oni po prostu chcą, aby rzeczy były idealne, chcą, aby trwały. Last longer. To po prostu myślą dużo, co czasami psuje sytuację.

5. Twoje emocje będą cenione bardziej niż jakikolwiek materiał