Miłość Związki i relacje

Zrozumienie własnej wartości

Jako zakochana kobieta, często możesz zmagać się ze zrozumieniem swojej wartości lub wartości własnej. Oto kilka lekcji, co każda kobieta powinna wiedzieć o miłości, aby zapisać się od bólu serca i żalu wzdłuż ścieżki relacji.

Istnieje kilka lekcji, które kobiety muszą nauczyć się o miłości, ale te, które wielu z nas ma tendencję do ignorowania, na własne ryzyko.

Zakochujemy się i rozpadamy, zakochujemy się i rozpadamy – w kółko – i wydaje się, że nigdy nie dowiemy się, dlaczego i jak to wszystko. W rezultacie jesteśmy skazani na powtarzanie historii i ryzykujemy, że skończymy samotnie!

Miłość jest tak skomplikowana. Wierzymy, że pewnego dnia przyjdzie nasz książę, który zmiecie nas z powierzchni ziemi i będziemy żyć długo i szczęśliwie. Myślimy, że związki, które widzimy w telewizji i w filmach są prawdziwe. Wierzymy, że jeśli tylko zachowamy się jak Kopciuszek lub Róża Dawson, znajdziemy naszego księcia lub naszego Jacka!

Niestety, większość związków nie rozwija się tak, jak na ekranie. A jednak trzymamy się, wierząc, że jeśli tylko będziemy robić rzeczy, które zawsze robiliśmy, nasza bratnia dusza pojawi się i będziemy żyć długo i szczęśliwie.

Pozwól mi powiedzieć 5 lekcji, które kobiety muszą nauczyć się o miłości, zanim będzie za późno, abyś mógł znaleźć miłość, której szukasz.

Jeśli nie jest w kontakcie, nie jest zainteresowany.

Ile razy siedzieliśmy przy naszych telefonach i czekaliśmy, obserwując ekran dla tego alertu tekstowego. Lub włączyliśmy nasz telefon po filmie, desperacko mając nadzieję, że będzie wiadomość od faceta, którego lubimy.

I ile razy byłyśmy rozczarowane?

Coś, co musisz wiedzieć o miłości, to że facet, który nie komunikuje się z tobą, nie jest zainteresowany. Kropka. Możesz powiedzieć sobie, że jest zajęty, lub że jest poza zasięgiem lub że śpi, ale jeśli regularnie idzie w ciemno na ciebie, aby ponownie pojawić się z wymówkami, to nie jest zainteresowany.

Faceci są myśliwymi. To leży w ich naturze. A jeśli chcą się z tobą komunikować lub być z tobą, będą poruszać niebo i ziemię, aby to zrobić. A jeśli nie, to nie będą.

Również ci faceci, którzy znikają, a następnie pojawiają się ponownie, najprawdopodobniej pojawiają się ponownie, ponieważ są znudzeni lub napaleni. Siedząc przed grą lub w taksówce i przerzucając swój telefon. Nie pozwól im oszukać cię lub ssać cię z powrotem.

Czy ciągle robisz wymówki, dlaczego faceci nie pozostają w kontakcie? Czy wierzysz, że są „przestraszeni swoimi uczuciami do ciebie” lub pracują zbyt ciężko lub śpią po ciężkim dniu. Czy ignorujesz to uczucie w swoim wnętrzu, to, które wie, że żadna z tych rzeczy nie jest prawdziwa?